Karar açıklandı! Fenerbahçe ligden çekiliyor mu?

Son dakika spor haberi: Fenerbahçe’de Harika Genel Konsey, Kadıköy Ülker Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Burada açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Ali Koç, ligden çekilme ve Galatasaray ile oynanacak Üstün Kupa finaliyle ilgili konuştu. İşte o kelamlar…
FENERBAHÇE - 2 Nisan 2024 21:42 A A

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Olağanüstü Genel Kurul’da değerli açıklamalarda bulundu. Koç, ligden çekilme ve Galatasaray ile Şanlıurfa’da oynanması planlanan Harika Kupa finaliyle ilgili konuştu.

İşte o kelamlar…

“Şampiyonluk talihimiz devam ederken, yılmadan sonuna kadar gayret edip, meydanı boş bırakmayalım, ligde kalan maçlara genç grup ile çıkalım. Ligden çekilmeyi dönem sonunda bir defa daha değerlendirelim. Ligden çekilme, bu dönemin tüm emeklerini çöpe atmak olur. En kararlı adımları atalım, ligden çekilelim. Buna karşılık yeniden bir görüş, en kararlı adımları atalım, ligden çekilme dahil olacaksa da en son adım olmalı.”

“Bu görüş çok ağır bastı, ligden çekileceğimize faaliyetleri donduralım. Benzeri sıkıntıları yaşamaya devam edeceğiz diyenler oldu. Lige genç ekiple devam edelim, Harika Kupa ve Avrupa’ya A kadroyla çıkalım görüşü oldu. Artık bizim görüşümüz, bu hususla ilgili, futbol faaliyetlerini askıya almayı şu anda hiç değerlendirmiyoruz.”

LİGDEN ÇEKİLME YOK!

“Yaptığımız bütün görüşmelerde en az tercih edilen opsiyon, ligden çekilme olarak söz edildi. Buradaki sebep ne hukuk taraf ne sportif taraf. Bu opsiyonu 3 ay sonraki Genel Kurul’a kadar masadan kaldırıyoruz.”

ÖNÜMÜZDEKİ İKİ OPSİYON VAR”

Süper Kupa finaliyle ilgili önlerinde iki tercih olduğunu belirten Ali Koç, “İki opsiyon var. Harika Kupa’ya hiç çıkmamak yahut U19 ekibiyle çıkmak. Tıpkı çağrıyı tekrar yapıyorum. Lütfen seyahat planı yapmayın ve Muhteşem Kupa biletlerini rezerve etmeyin.” sözlerini kullandı.

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 16 kez okundu.
FENERBAHÇE - 21:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights