Okan Buruk: Çok daha güzel olmalıyız!

Trendyol Muhteşem Lig’in 31. haftasında Galatasaray alanında Atakaş Hatayspor’u 1-0’lık skorla mağlup ederken gayret sonrası sarı-kırmızılılarda teknik yönetici Okan Buruk açıklamalarda bulundu. İşte o kelamlar…
GALATASARAY - 2 Nisan 2024 23:45 A A

Trendyol Üstün Lig’in 31. haftasında Galatasaray alanında Atakaş Hatayspor ile karşı karşıya geldi.

Sarı-kırmıızılılar rakibini 1-0’lık skorla mağlup ederken uğraş sonrası sarı-kırmızılılarda Okan Buruk galibiyeti kıymetlendirdi.

İŞTE OKAN BURUK’UN SÖZLERİ:

Genel performantan çok şad değiliz. Uzun bir orta, 17 günden sonra birinci maç, kendi iç saha performansımızın altında kaldık. 1-0 sonrası, çok rahat bir formda oynayacağımız oyunlar, kendi kalitemizin altında işler yapınca ikinci golü bulamadık. Bu da onları biraz daha üste çekti. Fakat maçın genelinde güzel bir performans, yeterli bir iç saha performansı sergileyemedik. Daha güzelini yapmamız gerekiyor bunun. Genel olarak çok istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. Öteki her şey olumlu üzere gözükse de önder Galatasaray performansının altında kaldık. Bunun üstüne çıkmalıyız. Çok daha uygun olmamız gerekiyor.

Hem atan hem tutan çok değerli duran toplarda. Çalışıyoruz da. İsabetli atış, isabetli vuruş, hepsi çok kıymetli. Son maçlarda çok tesirli olduk. Bugün de golü o denli bulduk. 1-2 tane de kaçırdık. Olağan konumlarda biraz daha bunun altında kaldık.

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 11 kez okundu.
GALATASARAY - 23:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights