Ömer Gürsoy, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Veli Ozan Çakır’ı Ziyaret Etti

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesi – Milli Takımlar, Süper Lig, Puan cetveli, Fikstür,TFF 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig, Ligler, Ziraat Türkiye Kupası, Futbol, Bilgi Bankası, Haberler, Futbolcular, Teknik Adamlar, Oyuncular, Hakemler, Maçlar, Statlar, Cezalar, Müsabaka programları
TFF - 2 Nisan 2024 15:00 A A

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Veli Ozan Çakır’ı ziyaret etti.

Görüşmede Ömer Gürsoy, engelliler futbolunun ülkemizde TFF ile yollarının kesiştiği 2006 yılından bu yana geldiği nokta ve TFF’nin engelliler futbolundaki stratejik planı hakkında bilgi verdi.

Gürsoy ayrıca, bu dönemde sadece bünyesinde futbol bulunan 4 Engelliler Spor Federasyonu ile değil, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile de çok yakın bir iş birliği içerisinde olduklarının altını çizdi.

Veli Ozan Çakır ise, 2008-2012 yılları arasındaki dönemde Futbol Geliştirme Direktörlüğü Dış Destek Mali Uzmanı olarak TFF ailesinde görev yaptığını ve bu dönemden itibaren engelliler futbolunun gelişimine tanıklık ettiğini dile getirdi.

Görüşmenin ardından Ömer Gürsoy, Veli Ozan Çakır’a bir A Millî Takım forması hediye etti.

administrator

Bu haber 13 kez okundu.
TFF - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights