Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Ali Koç’a sert cevap! ‘Bir şampiyonluk için değer mi?’

Trendyol Süper Lig’in 31. haftasında Galatasaray, Hatayspor’u 1-0 mağlup etti. Müsabaka sonrası sarı-kırmızılı ekibin başkanı Dursun Özbek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
FUTBOL - 3 Nisan 2024 00:48 A A

Galatasaray, Trendyol Süper Lig’in 31. haftasında Hatayspor’u Icardi’nin golüyle 10 mağlup etti. Mücadele sonrası sarı-kırmızılı ekibin başkanı Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekilde:

“Şampiyonluk yolunda gündem başka yerlere gidiyor. Bu gidişat, biz Galatasaraylıları memnun eden bir gidişat değil. Rakibimiz, bizi hayretlere düşüren açıklamalarda bulundu. Neresinden başlamak lazım bilmiyorum.”

‘TEHDİT EDİYOR’

“O kadar büyük bir kalabalığın önünde Galatasaray Başkan Vekili’ni tehdit ediyor. Tehdidin boyutu da büyük. Topyekün bir tehdit var.”

“Bu nedir ya? 60 milyon taraftarı temsil ediyoruz. Tek başına aslanlar gibi dolaşıyor. Bu adamın ailesi, çoluğu çocuğu var. Bu adamın başına bir şey gelse ne olacak? Daha Trabzon’da bir olay yaşamışız, daha onun ateşi sönmeden tekrar tehditlerle gündeme geliyor.”

‘ALİ KOÇ’A SESLENİYORUM’

“Kendisine sesleniyorum. Konuşmanı akşam gece yatmadan bir daha dinle! O tehditlere, o konuşma tarzına kesinlikle bizden aynı seviyede bir cevap gelmez. Bir şampiyonluk için değer mi?”

“Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum. Savcılar hemen ve resen hareket etmelidir. Bu konuşma ve tehdit cezasız kalmamalı. Futbola hizmet eden kişiler olarak neyi konuşuyoruz. Birbirimizi tehdit ediyoruz.”

Kaynak: https://www.fanatik.com.tr/galatasaray/galatasaray-baskani-dursun-ozbekten-ali-koca-sert-cevap-bir-sampiyonluk-icin-deger-mi-2543876

administrator

Bu haber 9 kez okundu.
FUTBOL - 00:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights