Okan Buruk’tan Fenerbahçe sözleri! “Dışında kalmak istiyoruz”

Galatasaray, Trendyol Muhteşem Lig’in 31. haftasında Atakaş Hatayspor’u 1-0’lık skorla mağlup ederken çaba sonrası Fotomac.com.tr editörlerinden Hakan Turan’ın sormuş olduğu, “Rakiplerin ve İsmail Kartal’ın açıklamaları sizi nasıl etkiliyor ve Aurier ne vakit hazır olacak?” sorusuna teknik yönetici Okan Buruk’tan dikkat çeken karşılık geldi. İşte ayrıntılar…
GALATASARAY - 3 Nisan 2024 00:21 A A

Galatasaray, Trendyol Üstün Lig’in 31. haftasında Atakaş Hatayspor’u 1-0’lık skorla mağlup ederken gayret sonrası Fotomac.com.tr editörlerinden Hakan Turan’ın sormuş olduğu, “Rakiplerin ve İsmail Kartal’ın açıklamaları sizi nasıl etkiliyor ve Aurier ne vakit hazır olacak?” sorusuna teknik yönetici Okan Buruk’tan dikkat çeken cevap geldi.

İŞTE OKAN BURUK’UN YANITI:

Dışında kalmak istiyoruz. Beni de çocuğumu da amaç alarak konuşmalar oluyor. Yakında öteki kitleler de gaye alınabilir. Lider da amaç alınıyor, Erden Bey de amaç alınıyor, topluluk içerisindeki futbolcular vakit zaman maksat alınıyor. Bunun gerçek olmadığını düşünüyorum. Sonuçta biz dostuz, arkadaşız. Uzun yıllar bir ortada olacağız, uzun yıllar çekişmeler olacak. Vakit zaman öbür gruplardan arkadaşlarımızla, dostlarımızla birbirimizi kızdıracağız. Futbolun da en büyük heyecanı, sevilme nedenlerinden biri de bu. Daha çok saha içerisinde kalıp çok fazla yanıt vermeden yolumuza devam etmek istiyorum.

Aurier de idmanlara başladı. Bugün alana sürmek için çok erkendi. Bir sonraki maçta alana sürmeyi düşünüyorum.

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 16 kez okundu.
GALATASARAY - 00:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights