Wout Weghorst’tan Beşiktaş sözleri! Transfer sorusuna dikkat çeken yanıt

Hollanda’nın Polonya’yı mağlup ettiği maçta galibiyet golünü atan Wout Weghorst, müsabakada sonrası açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, eski takımı Beşiktaş hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.
FUTBOL - 17 Haziran 2024 01:18 A A

EURO 2024’ün D Grubu ilk hafta maçında Hollanda, Polonya’yı 2-1 mağlup etti. Müsabakada Hollanda’ya galibiyeti getiren golü kaydeden Wout Weghorst, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Weghorst, “Duygularım tarif edilemez. Özellikle de böyle bir turnuvada gol atmak… Çok özel! Daha geçen hafta buna hazırdım. Bana rolümün ne olduğu açıkça söylendi. Takımınız için maksimum düzeyde orada olduğunuzdan emin olmalısınız. Şahsen benim için bu rüya gibi bir senaryo.” ifadelerini kullandı.

Gol anını anlatan Weghorst şu sözlerle devam etti:

“Sonra o top geliyor… Geldiğini görüyorsunuz, o anı hissediyorsunuz. Bazen bunu hissedersiniz, bir akışın içindesinizdir. Bunu tarif edemezsiniz. Sonrasında konuşmak kolay ama… Bunun olacağını biliyordum, size mesajları gösterebilirim. Bu sabah kız arkadaşıma ‘Maçın bitiş düdüğünden yaklaşık 20 dakika önce, skor 0-0 veya 1-1, ve sonra…’ diye bir mesaj attım. Biraz geç oldu ama hissediyorsunuz, gözünüzde canlandırıyorsunuz. Hepimiz için çok güzel, bunu yapabiliyor olmak harika.”

BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

“Bir gün Beşiktaş’a döner misin?” sorusunu yanıtlayan Weghorst şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye ve Beşiktaş’taki günlerime dönüp baktığımda, özellikle taraftarlar çok ateşliydi. Benim için gerçekten özel günlerdi. Orada harika zamanlar geçirdim. Hep kalbimde olacaklar. Bir gün Beşiktaş’a dönebilir miyim? Bunu asla bilemeyiz.”

Tarih yazmaya hazır olduklarını söyleyen Wout Weghorst şu sözlerle cümlelerini noktaladı:

“Sonunu da gözünüzde canlandırıyorsunuz. Sadece tek bir hedef var. O da kupayla birlikte orada durmak. Bu sadece bende değil, herkeste var. Siz de bunun hakkında konuşuyorsunuz. Bu yüzden başlangıç çok önemli, sonra ona doğru büyürsünüz. Mutlak hedef tarih yazmak, biz buna hazırız. Umalım ki daha birçok harika maç olsun.”

Kaynak: https://www.fanatik.com.tr/futbol/wout-weghorsttan-besiktas-sozleri-transfer-sorusuna-dikkat-ceken-yanit-2550406

administrator

Bu haber 22 kez okundu.
FUTBOL - 01:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.