Paris’in Sultanları

Paris’te altın madalya hedefleyen Filenin Sultanları’nda, 12+1 kişilik takım açıklandı. Sakatlığı bulunan Birincinin Aydın’ın yanı sıra Ayça Aykaç, Simge Aköz takıma alınmadı
DİĞER BRANŞLAR - 9 Temmuz 2024 09:18 A A

Filenin Sultanları, Paris Olimpiyatları için hazırlıklarını sürdürüyor. C Kümesi’nde yer alan Sultanlar, küme evresinde İtalya, Hollanda ve Dominik Cumhuriyeti ile gayret edecek. Ay-yıldızlılarda 12+1 kişilik takım açıklandı. Sakatlığı olan Birincinin Aydın’ın yanı sıra Ayça Aykaç, Simge Aköz takıma alınmadı. Gizem, Melisa, Elif Derya ve Aslı ise birinci kere olimpiyat deneyimi yaşayacak. Olimpiyatlarda mutlak madalya hedefleyen Sultanlar, maçların başlamasını iple çekiyor.

İLK MAÇIMIZ HOLLANDA’YLA

Paris Olimpiyat Oyunları’nda 12+1 kişilik takımla gayret edecek Filenin Sultanları, 9-26 Temmuz tarihleri ortasında 12+1 kişilik takımlarda sakatlık sebebiyle geniş takımlardan isimlerle değişiklik yapabilecek. Küme evresinde 3 maç yapacak olan A Ulusal Grubumuz, 29 Temmuz’da Hollanda maçıyla parkeye çıkacak. Akabinde 1 Ağustos’ta Dominik Cumhuriyeti ve 4 Ağustos’ta da İtalya maçlarıyla küme kademesini tamamlayacak. Tüm müsabakalar saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

2 YILDIZIMIZ TEDAVIDE OLACAK FİLENİN SULTANLARI’NDA TAKIM AÇIKLANDI

Olimpiyatlar’a hazırlanan Filenin Sultanları’nda sakatlığı bulunan voleybolcularımızın tedavileri ağır bir formda sürüyor. Hande Baladın ve Zehra Güneş sakatlıkları nedeniyle Milletler Ligi takımında da riske edilmemişti. Tedavileri devam eden yıldızlarımız, şimdi ekiple toplu idmanlara başlamadı.

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 19 kez okundu.
DİĞER BRANŞLAR - 09:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.