Avcı, yenileri kıymetlendirdi

Abdullah Avcı yenileri kıymetlendirdi.
TRABZONSPOR - 10 Temmuz 2024 08:06 A A

DRAGUŞ:

23-24 yaşında. Romanya Ulusal Ekip oyuncusu. EURO2024’te ve ligimizde kıymetli performanslar gösterdi. Atletik özellikleri var, baskıda olsun, rakip ardı koşuda olsun. Ligin en fazla dripling yapan oyuncusu. Daha hakikat kullanmasını göstereceğiz. Bu türlü bir oyuncu olması beklentimizi artırıyor. Standard Liege görmüş. Cihan Çanak ile kadro arkadaşı. Yaşı prestijiyle hem kullanacağız hem bir potansiyel. Rekabette bize katkı sağlayacak.

LUNDSTRAM

Büyük bir karakter. 4 ay önce kendisiyle görüştüm. Öncesinde Rıdvan Yılmaz’la görüştüm, o de benim oyuncumdu. Çok hoş şeyler söyledi. Tam bir İngiliz. Kaybetmeyi sevmiyor, sahanın içinde daima agresif, tempolu, uyumlu. Trabzonspor taraftarını memnun edecek bir profil. Geldiği günden beri yüksek tempoda çalışıyor.

OZAN TUFAN

Türk futbolunun kıymetli yerlerinde bulundu. Oyunu her türlü biliyor. Sağ beki koy oynuyor, 8’e koy oynuyor. Onun da amaçları var. Tekrar ulusal kadroda oynayabilmek istiyor. Büyük yerlerde olmasına karşın şampiyonluk yaşamadı, onu çok istiyor. 2 sene önce de istemiştim, o vakit gerçekleşmedi. Fakat bu sene bunu yaptık.

CİHAN ÇANAK

Standard Liege’de 61 giyiyordu. Cihan Çanak’ı bize söylediklerinde ümit ulusal grupta oynuyordu. Bugünün futboluna uygun, atletik yapısı, özellikleri. İki kenarı, 8’i, 10’u oynuyor. Süratli ve şiddetli. Trabzonspor’un birkaç sene içerisinde esere çevirebileceği bir oyuncu.

FIRTINA SAHNEYE ÇIKIYOR

Trabzonspor bugün birinci hazırlık maçına çıkıyor. Draguş, Lundstram, Nwakaeme, Cihan Çanak, Ozan Tufan ve Barisic transferleriyle güçlenen Karadeniz devi, TSİ 19.30’da Macaristan grubu Szeged Csanad ile karşılaşacak.

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 16 kez okundu.
TRABZONSPOR - 08:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.