“Şampiyonluk yarışında varız”

Trabzonsporlu Batista Mendy, çok net bir halde şampiyonluk yarışı içerisinde olacaklarını belirtti. 24 yaşındaki orta saha “Takıma Lundstram, Barisic ve Cihan üzere çok kaliteli oyuncular katıldı. Birlikte şampiyonluğa ulaşabiliriz, bunu muhakkak başaracağımızı düşünüyorum.
TRABZONSPOR - 10 Temmuz 2024 08:03 A A

Burada bizim beklentilerimiz, hedeflerimiz var. Ligi kazanmak ve Avrupa Ligi’nde ilerleyebildiğimiz kadar gidebilmek istiyoruz. Yalnızca o gruplar yarışta olmayacak biz de olacağız. Geldiğimizden beri çok âlâ çalışıyoruz. Bir eleme maçı oynayacağız. Buna hazırlanıyoruz. Bu bizim için çok değerli. Benim asıl konumum 6 numara ve ben de orada oynamak istiyorum lakin hocamız nerede oynamamı isterse orada oynamak zorundayım” dedi.

CHAM ÇOK DÜZGÜN OYUNCU

Mendy Trabzonspor’a transfer ihtimali olan Muhammed Cham ile ilgili olarak da şu sözleri kullandı: “Onu Fransa’dan tanıyorum. Ona karşı oynadım, güzel bir oyuncu buraya gelirse bize yardımcı olabileceğine inanıyorum.”

TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİLİR

Mendy, transfer olabileceği tarafında çıkan haberlerle ilgili olarak da şu tabirleri kullandı: “Sadece Trabzonspor’u düşünüyorum. Burada bizim beklentilerimiz ve gayelerimiz var. Performansımın fark edilmesi beni mutlu eden bir şey lakin aklım Trabzonspor’da. Teklifler gelirse alışılmış ki kıymetlendirilir.

DAHA AGRESİF OYNAMALIYIZ

Gelecek sezonki oyun yapısıyla ilgili de konuşan Batista Mendy, “Geçen döneme bakacak olursak birtakım maçlarda yeteri kadar agresif olamamıştık. Bu nedenle üstünlük kuramadık. Önümüzde Avrupa müsabakaları var. Daha agresif olmalıyız” tabirlerini kullandı

Kaynak:Fotomac

administrator

Bu haber 13 kez okundu.
TRABZONSPOR - 08:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.