U19 Millî Takımımız Yoğun Yağmur Altında Çalıştı

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesi – Milli Takımlar, Süper Lig, Puan cetveli, Fikstür,TFF 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig, Ligler, Ziraat Türkiye Kupası, Futbol, Bilgi Bankası, Haberler, Futbolcular, Teknik Adamlar, Oyuncular, Hakemler, Maçlar, Statlar, Cezalar, Müsabaka programları
TFF - 10 Temmuz 2024 00:15 A A

U19 Millî Takımımız Kuzey İrlanda’da katılacağı UEFA Avrupa U19 Şampiyonası finalleri hazırlıklarını yoğun yağmur altında gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü.

Belfast’ta bulunan Green Island Football Club Tesisleri’nde yapılan antrenmanın ilk bölümünde kanatlardan orta ve sonuçlandırma çalışan ay-yıldızlılar, son bölümde taktik varyasyonlar üzerinde durdu. Kıran kırana ve yüksek tempoda geçen antrenman keyifli anlara sahne oldu.

U19 Millî Takımımız, hazırlıklarına yarın yapacağı antrenman ile devam edecek. Türkiye şampiyonadaki ilk maçını 16 Temmuz Salı günü Fransa ile oynayacak.

U19 Millî Takımımızın UEFA Avrupa U19 Şampiyonası finalleri aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Ertaş (Konyaspor), Arif Şimşir (Altınordu)

Defans: Hasan Berat Kayalı (Altınordu), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Haluk Mustafa Tan (Samsunspor A.Ş.), Berkay Yılmaz (SC Freiburg), Efe Sarıkaya (Grenoble Foot 38), Yiğit Fidan (Bursaspor), Muhammed Eren Arıkan (Mondihome Kayserispor), Emirhan Başyiğit (Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.)

Orta Saha: Diren Dağdeviren (TSG 1899 Hoffenheim), Baran Ali Gezek (Mondihome Kayserispor), Emre Uzun (Antalyaspor A.Ş.), Furkan Yöntem (Altınordu), Kaan Akyazı (Fenerbahçe A.Ş.), Fahri Kerem Ay (Beşiktaş A.Ş.), Emir Bars (PSV Eindhoven), Yusuf Sertkaya (Bodrum FK), İsak Vural (Frosinone Calcio)

Forvet: Halil Özdemir (Jong KV Mechelen), Engin Poyraz Efe Yıldırım (Trabzonspor A.Ş.), Emirhan Demircan (FC Bayern München)

Teknik Direktör: Soykan Başar

Maç Programı:

Tarih-Saat (TSİ)

1. Takım

Skor

2. Takım

Stadyum / Şehir

15.07.2024 – 17.30

İtalya

Norveç

Seaview Stadium/Belfast

15.07.2024 – 21.00

Kuzey İrlanda

Ukrayna

Inver Park/Larne

16.07.2024 – 17.30

Danimarka

İspanya

Inver Park/Larne

16.07.2024 – 21.00

Fransa

Türkiye

Seaview Stadium/Belfast

18.07.2024 – 17.30

Norveç

Ukrayna

Seaview Stadium/Belfast

18.07.2024 – 21.00

Kuzey İrlanda

İtalya

Inver Park/Larne

19.07.2024 – 17.30

Danimarka

Fransa

Inver Park/Larne

19.07.2024 – 21.00

Türkiye

İspanya

Seaview Stadium/Belfast

21.07.2024 – 21.00

Norveç

Kuzey İrlanda

Seaview Stadium/Belfast

21.07.2024 – 21.00

Ukrayna

İtalya

Inver Park/Larne

22.07.2024 – 21.00

Türkiye

Danimarka

Seaview Stadium/Belfast

22.07.2024 – 21.00

İspanya

Fransa

Inver Park/Larne

25.07.2024 – 16.00

Grup A 1.si

Grup B 2.si

National Football Stadium at Windsor Park/Belfast

25.07.2024 – 21.00

Grup B 1.si

Grup A 2.si

National Football Stadium at Windsor Park/Belfast

25.07.2024 – 17.30

Grup A 3.sü

Grup B 3.sü

(FIFA U-20 World Cup play-off)Seaview Stadium/Belfast

28.07.2024 – 21.00

Final

Final

National Football Stadium at Windsor Park/Belfast

2024 UEFA Avrupa U19 Şampiyonası Grupları:

A Grubu: Kuzey İrlanda, Norveç, İtalya, Ukrayna

B Grubu: Türkiye, Danimarka, Fransa, İspanya

administrator

Bu haber 20 kez okundu.
TFF - 00:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.